درباره توکان 

توکان شرکتی نوپاست با مدیریت و پرسنلی جوان و صدالبته به‌روز که ایده‌های بلندپروازانه‌ای در عرصۀ لاستیک دارند. تحقق تجربه‌ای تازه در حوزه واردات و توزیع تایر، تک‌خالی است که این تیم پرانرژی برایش خیز برداشته است. پشت‌گرمی این مجموعه از شما و هدفش تحقق آسودگی‌خاطر برای شماست. ارتباط با ما کار راحتی است. به دنیای تازه‌ی توکان خوش آمدید.

درباره راک‌بلید​​​​​​​

راک‌بِلِید (RockBlade) برندی نو و به‌روز از شرکت پیشتاز زودو (Zodo) است. کسب افتخارات سالیانه، که در راس آن رضایت مشتریان قرار دارد، زودو را مبدل به شرکتی متعهد و قابل‌اعتماد کرده است. مرکز توجه این شرکت بر تایرهای رادیال کیفیت بالاست که سرمایه‌ای بالغ بر 3.5 میلیون یوآن برای آن صرف شده است. این شرکت مجهز به فناوری گودیِر(Goodyear) آمریکاست و 2000 پرسنل مشغول به‌کار دارد. تمام این‌ها سبب شده شرکت زودو گواهینامه‌های استاندارد متعددی دریافت کند که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از: ISO14000 مدیریت محیط زیست، ISO9001 مدیریت کیفیت، گواهی E-Mark برای صادرات تایر به اروپا و نیز گواهی‌های ECE، RDW، SWR،  GCC، BIS. راک‌بِلِید به‌روزترین فرزند این شرکت است که تایرهای با کیفیت بالا و در انواع PCR, SUV, LTR و تولید و عرضه می‌کند.

ویژگی متمایز راک‌بِلِید آن است که فناوری تولید و مهم‌تر از آن فناوری آزمایش محصولاتش را از کشورهای ژاپن، آلمان و آمریکا وارد کرده و تیم مدیریت و تولید آن نیز از نیروهای مختصص داخلی و خارجی تشکیل شده است. امکانات و تجهیزات به‌روز و گسترده، دست شرکت راک‌بِلِید را برای تولید تایرهای باکیفیت و با فناوری به‌روز بازگذاشته است.