لاستیک راک‌ بلید، تجربه‌ای امن و مطمئن

 

لاستیک برای خودرو حکم پا را برای بدن انسان دارد. مسئولیت حمل خودرو بر عهده لاستیک‌ها است و فرمان هدایت و حرکت خودرو را اجرا می‌کند. در صورتی که از لاستیک‌های بی‌کیفیت استفاده می‌کنید، خودرو تعادل مناسبی نخواهد داشت و سروصدای زیادی به پا می‌کند. مهم‌تر از همه، پس از طی مسافت مشخصی لاستیک‌ها ساییده شده و نیاز به تعویض دارند. احتمالاً بارها در هنگام رانندگی لرزش خودرو یا پنچری‌های پیاپی شما را کلافه کرده است و این زمانی است که به خودتان می‌گویید بهتر بود لاستیک‌ باکیفیت‌تری می‌خریدید.

خبر خوب این است که لاستیک‌ راک ‌بلید برای شما محصول مطمئنی به ارمغان آورده که دیگر خودروی‌تان نیازی به دوباره‌کاری نخواهد داشت. لاستیک خوب راک ‌بلید با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های لاستیک‌سازی در دنیا، هدیه‌ای برازنده برای خودروی شما است. لاستیک رابط بین خودرو و جاده است. پس خوب است که برای امنیت خودمان و خانواده‌مان لاستیک‌های درجه یکی بخریم.

 

لاستیک راک‌بلید، متناسب با خودروی شما

 

 لاستیک راک بلید چندین ویژگی دارد که آنها را از دیگر لاستیک‌ها متمایز می‌کند:

  • مشابه اما متفاوت 

کافی‌ست که سری به مغازه لاستیک‌فروشی بزنید، با عناوین متعددی از برندهای مختلف روبرو می‌شوید که در نگاه اول همه لاستیک‌ها شبیه هم هستند. لاستیک‌هایی که از نظر سایز و ساختار لاستیک کاملاً برای خودروی شما مناسب است. چه چیزی این لاستیک‌ها را از هم متمایز می‌کند؟ لاستیک راک‌بلید خیلی زود نام خود را به عنوان لاستیکی معتبر سر زبان‌ها انداخت و در مدت کوتاهی توانست جای خود را در بازارهای بین‌المللی باز کند. کیفیت بادوام و نظرات مثبت مصرف‌کنندگان لاستیک راک‌بلید را سر زبان‌ها انداخت و اکنون این محصول در میان لاستیک‌های مشابه محصول کاملاً متفاوتی است. شرکت زودو با تولید لاستیک سواری راک‌بلید، لاستیک اسپورت راک‌بلید و لاستیک افرود راک‌بلید به نیاز انواع خودروها و مشتریان پاسخ گفته است.

  • لاستیک راک‌بلید ایمن است

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که هنگام رانندگی شی خارجی یا جسم تیزی به دیواره‌ی لاستیک برخورد کند؟ تصور این اتفاق چندان سخت نیست و به طور معمول اتفاق می‌افتد. در لاستیک‌های تیوبلس هنگامی که جسم تیزی با لاستیک برخورد می‌کند، سطح داخلی لاستیک آب‌بندی شده و باد لاستیک به آرامی خالی می‌شود. به همین دلیل در رانندگی با سرعت‌های بالا قابل کنترل است و خطر را به حداقل می‌رساند. امنیت مهم‌ترین معیار هنگام خرید لاستیک است و بهتر است با نخریدن لاستیک‌های بی‌کیفیت امنیت خودمان را به خطر نیندازیم. لاستیک اسپورت راک‌بلید و لاستیک افرود راک‌بلید با به‌روزترین تکنولوژی‌های لاستیک‌سازی ساخته‌شده‌اند و ساختار آنها رادیال است.

  • ضریب چسبندگی بالا و فاصله ترمز کم

​​​​​​​شاید فکر کنید که عامل اصلی تصادفات در جاده‌ها کم‌دقتی راننده‌ها و یا خواب‌آلودگی است اما مسائل فنی خودرو و خصوصاً لاستیک هم به همین اندازه اهمیت دارد. فاصله ترمز و چسبندگی در لاستیک‌های خوب و بد، دو عاملی‌ است که لاستیک‌ها را از هم متمایز می‌کند و این تمایز گاهی سرنوشت زندگی و مرگ را مشخص می‌کند. بهتر است که هنگام خرید لاستیک به خصوصیات آن بیشتر دقت کنید. لاستیک خوب راک‌بلید تمام امکانات تولیدی‌اش را از کشورهای پیشرفته مانند آمریکا، ژاپن و آلمان تهیه کرده و از نیروی متخصص خارجی در تولید لاستیک بهره گرفته است. همچنین تکنولوژی آزمایش لاستیک را از پیشرفته‌ترین کشورهای جهان وارد شده است.  شاخص‌های استاندارد لاستیک راک‌بلید برابر با لاستیک‌های معتبر دنیا است.

  • لاستیک راک ‌بلید طول عمر و استقامت بالایی دارد

​​​​​​​ممکن است که فکر کنید لاستیک‌ها هرچند وقت یک‌بار نیاز به تعویض دارند پس بهتر است از لاستیک‌ ارزان‌تر استفاده کرد اما دقیقاً با این کار شما در آینده پول بیشتری خواهید پرداخت. لاستیک‌های بی‌کیفیت دیواره‌ی ضعیفی دارند که خیلی زودتر از موعد نیاز به تعویض پیدا می‌کنند. همچینن عمر آنها کمتر است، بنابراین، در برنامه صرفه‌جویی خودتان شکست خواهید خورد  و بهتر است که لاستیک مطمئنی را خریداری کنید. لاستیک خوب راک‌بلید مجهز به مهم‌ترین تکنولوژی‌های لاستیک‌سازی است و گواهی‌نامه‌های استاندارد متعددی را دریافت کرده است. شما می‌توانید انواع لاستیک اسپورت راک‌بلید و لاستیک افرود راک‌بلید را

 

لاستیک باکیفیت راک‌بلید

​​​​​​​

  • شاخص آلودگی محیط زیست​​​​​​​

همان‌طور که گفتیم لاستیک راک‌بلید از ساختار رادیال بهره می‌برد و یکی از مزیت‌های ساختار رادیال، کاهش مصرف سوخت است. لاستیک‌های بی‌کیفیت برای محیط زیست مضر هستند. آنها هم از طریق کارخانه تولیدی هوا را آلوده می‌کنند و هم طبیعت اطراف‌مان را. معمولاً لاستیک‌های که سریع‌تر تولید می‌شوند، ذرات بیشتری را به داخل هوا می‌فرستند. لاستیک خوب راک‌بلید دارای گواهینامه‌ی معتبر استاندارد محیط زیست است و همجنین دیگر گواهی‌های جهانی استاندارد لاستیک‌سازی را هم دریافت کرده است.

با خرید لاستیک افرود راک‌بلید و لاستیک اسپورت راک‌بلید، به سلامت محیط زیست کمک کنیم.

سخن آخر

لاستیک راک‌بلید پاسخ اعتماد بین‌الملی را در استفاده از لاستیک با کیفیت داده است و هر روز با استقبال بیشتری از طرف مصرف‌کننده روبرو می‌شود. این لاستیک موفق به دریافت گواهی مدیریت کیفیت لاستیک شده و تابع استانداردهای روز جهان است. بنابراین، با خرید لاستیک خوب راک‌بلید هم در هزینه‌های خودرو صرفه‌جویی می‌کنیم و هم رانندگی ایمنی خواهیم داشت.